جلیل سامان مهمان نشست مجازی “سرزمین هنر” به طور مستقیم با کاربران “هنرلند” گفتگو کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : تاریخ:۱۳۹۶/۰۴/۱۲ 12 مشاهده جلیل سامان مهمان نشست مجازی “سرزمین هنر” به طور مستقیم با کاربرا... با عنوان : جلیل سامان مهمان نشست مجازی “سرزمین هنر” به طور مستقیم با کاربران “هنرلند” گفتگو کرد بخوانید :
جلیل سامان مهمان نشست مجازی “سرزمین هنر” به طور مستقیم با کاربران “هنرلند” گفتگو کرد

جلیل سامان مهمان نشست مجازی “سرزمین هنر” به طور مستقیم با کاربران “هنرلند” گفتگو کرد/این خبر در حال تکمیل شدن است….

در بحث آزاد دیشب که از ساعت ۲۳ یکشنبه ۱۱ تیر۱۳۹۶ آغاز و تا ساعات اولیه بامداد دوشنبه ۱۲ تیرماه ادامه داشت در ابتدا جناب آقای سامان به مدت ۳۰ دقیقه به پرسشهای سردبیر فصلنامه چند رسانه ای سرزمین هنر پاسخ داد. سپس به مدت ۹۰ دقیقه به صورت زنده و مستقیم با اعضای گروه “سرزمین هنر” و گروهی از بینندگان سریال نفس به گفتگو پرداختند. در این گفتگو جلیل سامان به پرسشهای محتلف مطرح شده پاسخ دادند و دلایل انتخاب نام نفس، مشکلات ساخت سریال تاریخی را برشمردند و بر ضرورت بیان ناگفته ها درباره فرازهایی از تاریخ انقلاب اسلامی به خصوص استحاله فکری و فرهنگی نسل جوان در مواجهه با فریبکاریهای سازمان مخوف منافقین و مسخ فکری و روحی اعضای این گروهک تاکید کردند.

ایشان دربرابر این پرسش که چرا مضامین عاشقانه را به عنوان محور داستانی سریالهای سه گانه خود انتخاب کرده اند به فقر عاطفی در حامعه امروز و بازتاب اندک ان در فیلمها و سریالهای تلویزیون اشاره کردند. جناب آقای کمالی نیز به مطالعه و تحقیق درباره عملکرد سارمان منافقین واعضای آن اشاره کردند و به دشواری و پیچیدگی نفش روزبه پرداختند. نکته جالب توجه آنکه با وجود اتمام زمان پیش بینی شده برای این نشست و دعوت خاص از افراد و هنرمندان برای حضور در این بحث تا آخرین لحظه به تعداد افراد حاضر درگروه افروده شد و این اشتیاق زاید الوصف برای ارتباط متقابل میان هنرمندان و مخاطبان به خوبی توسط آقایان جلیل سامان و علیرضاکمالی در این نشست مجازی پاسخ داده شد. از این بایت خدا را شاکریم و از همه این عزیزان مجددا تشکر می نماییم. مزید اطلاع دوستان بعرض می رساند خلاصه مباحث این نشست فردا در وبسایت هنرلند به نشانی honarland.ir منتشر خواهد شد و مشروح مصاحبه با آقای سامان در شماره جدید فصلنامه سرزمین هنر به چاپ خواهد رسید.

این خبر در حال تکمیل شدن است….

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 12 تير 1396 ساعت: 19:05