سید حسین حسینی توبیخ شد | گویندگی ،خبر، توبیخ و دیگر هیچ

ساخت وبلاگ
چکیده : پیک بامدادی روز گذشته خبر توبیخ و و و اخراج مجری توانای برنامه ی خبری پیک بامدادی رادیو ایران... با عنوان : سید حسین حسینی توبیخ شد | گویندگی ،خبر، توبیخ و دیگر هیچ بخوانید :

روز گذشته خبر توبیخ و و و اخراج مجری توانای برنامه ی خبری پیک بامدادی رادیو ایران – سید حسین و حسینی و – از سوی خبرگزاری صبا -که خود پیوستگی خاصی به نهادهای قدرت و رسانه ملی دارد- منتشر شد که در سطح وسیعی در فضای مجازی انعکاس پیدا کرد.

به فاصله ی کمی‌از این ماجرا فایل صوتی بخشهایی از برنامه ی پیک بامدادی مورخ 11 آذر ماه 1397 در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که ظاهراً باعث اخراج این گوینده ی سرشناس رادیو شده است.

سید حسین حسینی گوینده ی جوان و پرشور این برنامه در پاسخ به پیامک یک جانباز که از قطع بیمه ی تکمیلی خود گلایه کرده است موضوع را به اشتغال مجدد بازنشستگان در اداره‌های دولتی وصل می‌کند و در جمله ای کنایه آمیز به وضعیت اشتغال بازنشستگان طعنه می‌زند. اما ظاهراً این طعنه سبب می‌شود توبیخ و از این برنامه کنار گذاشته شود.

سید حسین حسینی
سیدحسین حسینی

هنوز هیچ مقام مسؤلی در این باره اظهار نظر رسمی‌نکرده است اما به نظر می‌رسد این تصمیم در لایه‌های درونی معاونت خبر رسانه ملی گرفته شده باشد .سید حسین حسینی در صفحه ی شخصی خودش در یکی از شبکه‌های اجتماعی در واکنش به این اقدام مسؤلان صدا و سیما نوشته است:

شاید این محتوا را نیز دوست داشته باشید

“هر آمدنی رفتنی داره البته ولی به شخصه همیشه فکر می‌کردم یک روز با فشار از بیرون سازمان ممکنه برکنار بشم ، نه از درون سازمان و به واسطه خودشیرینی برای مدیران ارشد بازنشسته”

مرور دوباره این ماجرا نشان می‌دهد آستانه ی تحمل مسؤلان در بوته ی آزمایش چندان امیدوارکننده نیست. هرچند لحن گفتار این مجری خوش سابقه نیز لحن مناسبی نبود و می‌توانست از عبارتهای بهتری هم استفاده شود که گزک به دست بهانه گیران ندهد اما شاید لازم باشد افکار عمومی‌خود در این باره قضاوت کننند.

به همین دلیل فایل صدای این قسمت از برنامه که در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی منتشر شده است را برای اطلاع کاربران محترم منتشر می‌کنیم تاخود  بشنوند و قضاوت نمایند. بخش نظرات این پست برای دریافت دیدگاههای شما کاربران عزیز مفتوح خواهد بود

در اینجا می‌توانید این نوار رابشنوید.

https://honarland.ir/wp-content/uploads/2018/12/hosseiny-bazneshasteh.mp3
...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 4 دی 1397 ساعت: 12:53